O nás

O nás:

Napadla Vás myšlenka mít videoprojektor doma, mít doma opravdové domácí kino, nebo si vychutnat herní zážitek na maximum? Jste na správné adrese u největších odborníků na domácí projekci v České republice.

Hodnoty, které nás charakterizují:

  1. • Specializace na home cinema / home entertainment projektory
  2. • Specializace na PC 3D gaming na projektorech
  3. • Vysoce individuální přístup
  4. • Profesionalita
  5. Jednoduchost v instalaci projektorů

Naším cílem je Vaše radost a spokojenost.

O projektu:

Dnešní proud, jehož směr je udáván převážně televizemi, velmi zastřel rychlý vývoj projektorů v posledních letech. Projektory zaznamenaly mnoho velkých změn, za to TV zdaleka takových ne, pomineme-li smartTV. Mezi hlavní a největší změny patří životnost lampových modulů, kvalita obrazu v nižších cenových kategoriích a perfektní 3D obraz. Přičteme-li k tomu nemožnost si projektor někde prohlédnout, přicházíte o možnost si užít Vaše oblíbené filmy a hry na maximum. Proto jsme se rozhodli, že stojí za to, abyste věděli, oč přicházíte.

Hraní her na projektorech? Uvažovali jste o tom někdy? Naší druhou specializací je právě hraní počítačových her na projektorech, a to i ve 3D režimu. Spolu s velkou úhlopříčkou pak takové hry nabývají nový rozměr. Je to něco, co posouvá herní zážitek na další level. Může za to právě stereoskopie, která je závislá na velikosti úhlopříčky. Na malé úhlopříčce bohužel nelze docílit takového 3D efektu jako na 3 metrovém plátně. Kdybychom dokonce pomysleli na možnost zakřiveného 180 stupňového plátna spolu s 3D obrazem, zbývá k virtuální realitě opravdu jen malý krůček.

Proč využít našich služeb?

Hlavní důvod proč využít našich služeb je ten, že se dá mnoho zkazit, pokud člověk není "zasvěcen" do problematiky domácích kin s projektory. Lidé pak kupují datové projektory v domnění, že více ANSI je "přeci lepší". Poté navštíví náhodou svého nového souseda, kde ProjektorDoma.cz provedl montáž domácího kina s projektorem na míru přesně dle zákazníkových požadavků. Nakonec odchází se zklamaným pocitem, že vlastně moc neušetřil. Proto neriskujte a nechte tuto problematiku na nás.


Dalším příkladem může například být, že si prostě řeknete: "pořídím si nějaký ten pěkný projektor, ono se to přeci tolik lišit nemůže". Bohužel rozdíl mezi DLP a LCD může být pro někoho zásadní. DLP projektory, zvláště v nižších cenových kategoriích, trpí takzvaným duhovým efektem. Někteří lidé citliví na tento efekt na projektor v podstatě nemohou koukat. Přijďte raději k nám a přesvědčte se, že s DLP projektory nemáte problémy.