Rezervace návštěv

Zde si můžete zvolit datum a hodinu, které Vám nejlépe vyhovují. Dovolili bychom si Vás tímto upozornit, že naše poradenské služby nejsou zcela zdarma. Více v sekci služby Samostatné poradenství a zhlédnutí projektorů

Průběh Vaší návštěvy:

  • Zeptáme se Vás na Vaší myšlenku, která Vás k nám přivádí, a detailně jí rozebereme.
  • Pohovoříme o tom, k jakému účelu by měl projektor sloužit - (home cinema, home entertaiment, hraní her, atp.)
  • Vybereme spolu ideální typ projektoru pro Vaše potřeby a předvedeme Vám, jak vypadá obraz z projektoru, nebo co přináší nová dimenze herního průmyslu.
  • Jestliže se rozhodnete pořídit si projektor domů, vybudovat dedikované domácí kino či Gaming room, nabídneme Vám naše služby. Kdybyste přeci jen zjistili, že Vaše představa byla jiná, v klidu a pohodě se rozloučíme.

V případě složitějších požadavků můžeme předvést jednotlivé projektory, porovnat je, porovnat 3D zobrazení, kvalitu obrazu, 3D gaming, atd... Showroom disponuje možností porovnat aktuálně dva projektory mezi sebou tak, že každý z nich je možné z poloviny zastínit a zobrazit poté společně na jednom plátně. Možností je velmi mnoho a snažíme se k zákazníkovi vždy přistupovat tak, aby pro něj výběr byl co nejjednodušší.

Konzultace o víkendu je možná pouze po telefonické domluvě.

*Návštěvy na dnešní den je možné dohodnout pouze po telefonické domluvě. Děkujeme za pochopení!

O potvrzení Vaší rezervace budete informováni e-mailem, kde naleznete upřesňující informace o Vaší návštěvě.