Jak testujeme

Jiří Pecháček, 19.12.2013

Představení

Jelikož se snažíme být opravdovými profesionály ve svém oboru, přistupujeme takto byť jen ke každé maličkosti. Naše recenze jsou absolutně objektivní, profesionální, nezávislé a co možná nejvíce přesné či trefné bez zbytečné omáčky.

Čím kalibrujeme:
Ke kalibraci používáme zkalibrované přístroje. Ke kalibraci samotných přístrojů jsou používány zařízení vyšší přesnosti. V tomto případě Xrite spektrofotometr I1pro, nebo referenční přístroje jako Conica Minolta CS-1000. Momentálně používáme spektrofotometr Xrite Colormunki Photo a kolorimetr Xrite I1Display3 (pro rychlejší měření). Jako software používáme momentálně HCFR hcfr.sourceforge.net.

Kde kalibujeme a testujeme:
Místo pro kalibraci je náš specializovaný showroom. Zde probíhá většina testování projektorů. Hlavně porovnání produktů, měření apod. Máme na showroomu většinou několik projektorů a při testování ještě více. Je tedy možné mít přímé srovnání s jednotlivými konkurenty na jednom plátně.

Showroom je schopen držet ANSI kontrast až k 350:1.

fotogalerie

Pár fotek řekne více než tísíc slov...
Hodnocení:

Celkové zhodnocení

Jelikož nikdy nic není dokonalé, a je to tak jedině dobře, budeme se snažit naše recenze neustále inovovat a vylepšovat.
Kdybyste měli jakýkoli návrh, co byste v recenzích uvítali či změnili, napište nám. Pokusíme se ze všech dotazů recenze celkově vylepšit. Přeci jen jsou tyto recenze primárně pro Vás, naše zákazníky.

Váš tým
ProjektorDoma.cz
Tabulka níže obsahuje souhrn hodnocení z jednotlivých sekcí recenze a výsledné hodnocení
KategorieHodnocení
fotogalerie
Výsledné hodnocení